Espais chill out

Chill outs per tots els gustos. Espais chill out per compartir moments especials, amb família o amics; relax i comoditat s’uneixen per convertir l’experiència de casar-se en un esdeveniment únic, creant sinergies entre els vostres convidats.

Espais Chill Out per bodes

Actuality Carpas ho fa possible. Els vostres convidats es sentiran còmodes. Sigui amb llum natural o ambientada amb fanalets o llums adequades al model que trieu. Sofàs de tela o fusta amb coixins, teniu diverses opcions que podeu veure al nostre showroom.

Deixa’t seduir pels nostres espais chill out pensats a mida per a les característiques del teu casament o esdeveniment. El nostre equip pot dissenyar des d’una terrassa chill out fins a qualsevol tipus d’espai chill out on els teus convidats puguin relaxar-se i sentir-se a gust. Un punt de desconnexió que farà únic el teu casament.

DESCOBREIX-NE TOTS ELS MODELS

No dubtis a posar-te en contacte amb el nostre equip per estudiar el teu cas i proposar la millor opció per a la zona chill out del teu esdeveniment.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *